ZAMKNIJ

Mecz, który się odbył. Przegrywamy z Sokołem.

27 października 2018, godz. 16:55, 404 wyświetleń  

A A A

Napisać o tym spotkaniu cokowiel pozytywnego jest ciężko. Zaznaczyć można tylko fakt, że spotkanie się odbyło, sędzia nie bardzo panował nad boiskowymi wydarzeniami, żółte kartki rozdawał niczym ulotkarz ulotki, a płyta boiska w Radawcu Dużym to jedno wielkie nieporozumienie...

Aby oddać kibicom to, co tak naprawdę działo się na boisku warto napisać jeszcze, że w 24 minucie blisko otworzenia wyniku był Dajos, jednak nie zdołał on wykorzystać sytuacji sam na sam w której się znalazł po błędzie obrońcy Sokoła. A gospodarze zdołali strzelić bramkę po rzucie rożnym, który dzisiaj był naprawdę ich silną bronią i tak naprawdę po każdym takim stałym fragmencie gry pod bramką Adamczyka było groźnie. To tak naprawdę tyle. Za tydzień walczymy w Urzędowie z Orionem.

Składy i kartki wkrótce. 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 grudnia 2019, godz. 10:20
Wesołych Świąt !
13 listopada 2019, godz. 13:19
Strzelanina w Stężycy!
08 października 2019, godz. 17:07
Hokejowy wynik z Sokołem. Dopisujemy ważne 3 punkty !
05 października 2019, godz. 19:43
Czas na Sokół Konopnica !

Zobacz wszystkie...