Mecz na szczycie

15 maja 2021, 13:36  

A A A

W niedzielę w Opolu Lubelskim odbędzie się mecz na szczycie grupy spadkowej. Opolanin zmierzy się z Gryfem Gminą Zamość. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Ten mecz na żywo z trybun będą mogli obejrzeć kibice.

Gryf zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli hummel IV ligi lubelskiej grupy spadkowej. Nasi rywale do tej pory zgromadzili 40 punktów. Drużyna z Zamościa w poprzedniej kolejce wygrała 2:1 z Orlętami Łuków.

Opolanin jest liderem grupy spadkowej. Nasz dotychczasowy dorobek  to 40 punktów. Liderem zostaliśmy dzięki zwycięstwu w bardzo emocjonującym meczu z Gromem Różaniec. Nasz zespół w niedzielę będzie chciał obronić pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz zapowiada się arcyciekawie. Zawodnikom Opolanina na pewno pomoże doping kibiców. W niedzielę wreszcie kibice będą mogli oglądać opolski zespół z wysokości trybun. Na stadion w pierwszej kolejności wpuszczani będą posiadacze karnetów. Oczywiście trzeba pamiętać, że na trybunach należy zachowywać dystans społeczny, a podczas przemieszczania się po stadionie mieć założoną maseczkę. Wszystkich kibiców zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby uniknąć kolejek.

Mini relację z meczu z Gryfem przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy również na naszym Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych