ZAMKNIJ

Mecz na szczycie

15 maja 2021, godz. 13:36, 242 wyświetleń  

A A A

W niedzielę w Opolu Lubelskim odbędzie się mecz na szczycie grupy spadkowej. Opolanin zmierzy się z Gryfem Gminą Zamość. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Ten mecz na żywo z trybun będą mogli obejrzeć kibice.

Gryf zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli hummel IV ligi lubelskiej grupy spadkowej. Nasi rywale do tej pory zgromadzili 40 punktów. Drużyna z Zamościa w poprzedniej kolejce wygrała 2:1 z Orlętami Łuków.

Opolanin jest liderem grupy spadkowej. Nasz dotychczasowy dorobek  to 40 punktów. Liderem zostaliśmy dzięki zwycięstwu w bardzo emocjonującym meczu z Gromem Różaniec. Nasz zespół w niedzielę będzie chciał obronić pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz zapowiada się arcyciekawie. Zawodnikom Opolanina na pewno pomoże doping kibiców. W niedzielę wreszcie kibice będą mogli oglądać opolski zespół z wysokości trybun. Na stadion w pierwszej kolejności wpuszczani będą posiadacze karnetów. Oczywiście trzeba pamiętać, że na trybunach należy zachowywać dystans społeczny, a podczas przemieszczania się po stadionie mieć założoną maseczkę. Wszystkich kibiców zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby uniknąć kolejek.

Mini relację z meczu z Gryfem przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy również na naszym Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
05 czerwca 2021, godz. 11:27
Utrzymanie to nie koniec

Zobacz wszystkie...