Mecz o "sześć punktów"

13 maja 2023, 13:14  

A A A

W niedzielę czeka nas jeden z najważniejszych meczów sezonu. Na własnym boisku podejmiemy Spartę Rejowiec Fabryczny. 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:2 z Gromem Różaniec. Po czterech kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.  Do tej pory w grupie spadkowej wygraliśmy trzy spotkania i jedno przegraliśmy. 

Sparta Rejowiec Fabryczny w poprzedniej kolejce wygrała 5:2 z Orlętami Łuków. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli z 21 punktami na koncie. Do tej pory Sparta w grupie spadkowej wygrała jedno spotkanie i trzy przegrała. 

Niedzielne spotkanie będzie z gatunku tych o sześć punktów. Po porażce w Różańcu tylko trzy punkty tracą do nas Sparta i Grom. Jutro liczy się tylko zwycięstwo. Musimy wygrać, odskoczyć od rywali i powrócić na zwycięską ścieżkę. Ze Spartą ostatni raz mierzyliśmy się w sezonie 2020/21. Zarówno w Opolu Lubelskim, jak i w Rejowcu Fabrycznym padł remis 1:1. W niedzielę taki wynik nie zadowoli żadnej z drużyn. Zwiastuje to bardzo emocjonujące spotkanie. 

Ze Spartą Rejowiec Fabryczny zagramy w niedzielę 14 maja o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych