Mini podsumowanie ostatniej niedzieli oraz podziękowania.

22 września 2019, 11:29  

A A A

Gdy opadły już wszelkie emocje związane z otwarciem boiska przy ulicy Kolejowej oraz obchodami 70-lecia istnienia naszego klubu możemy pokusić się o mini podsumowanie całej imprezy, która przyciągnęła na stadion tłumy kibiców. Za co serdecznie dziękujemy, żyjąc przy tym nadzieją, że bawili się Państwo tak samo świetnie, jak my.

 

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział w charytatywnej licytacji dla Stasia Kozaka, gdzie zabraliśmy wydaje się fajną sumę pieniędzy. Serdecznie podziękowania należą się również włodarzom miasta Opole Lubelskie oraz przedstawicielom Starostwa, którzy włożyli wiele pracy w organizację całej imprezy. Gorące brawa należą się również naszym sponsorom, a także partnerom medialnym. Dziękujemy również właścicielom Restauracji Cukrownia, a także Panu Błażejowi Witczakowi z Browarów Lubelskich Perła, którzy zadbali o całą strefę gastronomiczną. Ukłony kierujemy również w stronę sportowców, gorące podziękowania dla reprezentantów naszego miasta, a także Reprezentacji Artystów Polskich, którzy stworzyli wspaniałe sportowe widowisko. Mamy nadzieję, że takie imprezy choć trochę pozwolą pokochać Państwu piłkę nożną i sprawią, że będziemy się spotykać na boisku przy ulicy Kolejowej zdecydowanie częściej.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych