Nie dać odlecieć drużynie Sokoła !

25 października 2018, 15:37  

A A A

Gospodarze sobotniego starcia w obecnych rozgrywkach zgromadzili 17 punktów i obecnie uplasowali się w środku tabeli zajmując 10 pozycję. Forma zawodników Sokoła w obecnym sezonie wydaje się być zmienna, ponieważ potrafili oni przegrać 6 - 0 z POM-em Piotrowice, 3 - 2 z Wisłą Puławy, by w ostatniej kolejce pokonać na wyjeździe drużynę Mazowsza Stężyca 0 - 3. W minionych rozgrywkach, w meczech obu drużyn dwa razy padł wynik 1 - 2 i w obydwu przypadkach zwycięsko z boiska schodzili goście. Dla drużyny Opolanina będzie to bardzo ważny mecz, który w przypadku wygranej pozowli zbliżyć się do Sokoła na 1 punkt. Jeżeli młodzież zagra podobnie jak przed tygodniem, kibiców czeka ciekawe spotkanie.

Jeżeli pogoda pozwoli przeprowadzimy relację LIVE z tego spotkania. Informacje na ten temat podane zostaną na FB pod #SOKMKS w dniu rozegrania meczu !

Kolejka 13 - 27-28 października
Świdniczanka Świdnik Mały - Avia II Świdnik 27 października, 13:00
Piaskovia Piaski - Granit Bychawa 27 października, 14:00
Sokół Konopnica - Opolanin Opole Lubelskie 27 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża - Mazowsze Stężyca 28 października, 14:00
Wisła II Puławy - Sygnał Lublin 28 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - LKS Stróża 28 października, 13:00
POM Iskra Piotrowice - Unia Wilkołaz 28 października, 14:00
Stal Poniatowa - Tur Milejów 28 października, 14:00
Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych