Niedziela przy Kolejowej

06 kwietnia 2024, 20:36  

A A A

Kończymy intensywny tydzień. W niedzielę zagramy u siebie z Górnikiem II Łęczna. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 3:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziewięć spotkań, dwa zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce zremisował 3:3 z Kryształem Werbkowice. Po 20. kolejkach rezerwy Górnika zajmują 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory zespół z Łęcznej wygrał sześć meczów, pięć zremisował i dziewięć przegrał. 

Po ligowym zwycięstwie z Huraganem Międzyrzec Podlaski i pucharowym z Sygnałem Lublin, chcemy wygrać kolejne spotkanie i podtrzymać dobrą passę. W środę rezerwy Górnika również grały w ćwierćfinale Pucharu Polski LZPN. Zespół z Łęcznej pokonał 1:0 trzecioligową Świdniczankę Świdnik i także awansował do półfinału. Zespół z Łęcznej w tym roku w lidze radzi sobie w kratkę. Jednak młodzi zawodnicy z Łęcznej potrafią zaskoczyć, co pokazali w Pucharze. Jutro musimy więc zachować czujność od pierwszej do ostatniej minuty. 

Mecz odbędzie się 7 kwietnia na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych