ZAMKNIJ

Niedziela w Białopolu

22 maja 2021, godz. 11:17, 202 wyświetleń  

A A A

Opolanin Opole Lubelskie w niedzielne popołudnie zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Unią Białopole. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Unia od początku tego sezonu prezentuje bardzo słaby poziom. W rundzie zasadniczej zdobyli zaledwie trzy punkty. Runda finałowa w ich wykonaniu też nie wygląda dobrze. Do tej, w sześciu meczach rundy finałowej, jedno spotkanie zremisowali i pięć przegrali. Drużyna z Białopola zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli grupy spadkowej.

Opolanin zajmuje 1. miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 43 punktów. Nasza drużyna w rundzie finałowej wygrała 5 meczów, a w jednym musieliśmy uznać wyższość rywali. Drużyna z Opola Lubelskiego wygrała cztery poprzednie spotkania. Do Białopola jedziemy po kolejne trzy punkty.

Podopieczni Daniela Szewca są na fali wznoszącej. Choć dwa arcytrudne spotkania za nami, to z Unią również nie wolno tracić czujności. Chociaż patrząc na nasz ostatni pojedynek z Unią Białopole nie powinniśmy mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Przypomnę, że w pierwszej kolejce rundy finałowej wygraliśmy z Unią 6:2.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych, z meczu zostanie przeprowadzona transmisja  na YouTube. Mini live przeprowadzimy na Instagramie, a na Facebooku będziemy podawać wynik.

Tekst: Mateusz Bartoszek


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
05 czerwca 2021, godz. 11:27
Utrzymanie to nie koniec

Zobacz wszystkie...