Niedziela w Białopolu

22 maja 2021, 11:17  

A A A

Opolanin Opole Lubelskie w niedzielne popołudnie zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Unią Białopole. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Unia od początku tego sezonu prezentuje bardzo słaby poziom. W rundzie zasadniczej zdobyli zaledwie trzy punkty. Runda finałowa w ich wykonaniu też nie wygląda dobrze. Do tej, w sześciu meczach rundy finałowej, jedno spotkanie zremisowali i pięć przegrali. Drużyna z Białopola zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli grupy spadkowej.

Opolanin zajmuje 1. miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 43 punktów. Nasza drużyna w rundzie finałowej wygrała 5 meczów, a w jednym musieliśmy uznać wyższość rywali. Drużyna z Opola Lubelskiego wygrała cztery poprzednie spotkania. Do Białopola jedziemy po kolejne trzy punkty.

Podopieczni Daniela Szewca są na fali wznoszącej. Choć dwa arcytrudne spotkania za nami, to z Unią również nie wolno tracić czujności. Chociaż patrząc na nasz ostatni pojedynek z Unią Białopole nie powinniśmy mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Przypomnę, że w pierwszej kolejce rundy finałowej wygraliśmy z Unią 6:2.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych, z meczu zostanie przeprowadzona transmisja  na YouTube. Mini live przeprowadzimy na Instagramie, a na Facebooku będziemy podawać wynik.

Tekst: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych