Niedziela w Różańcu

06 maja 2023, 17:20  

A A A

W niedzielę czeka nasz drugi wyjazd w grupie spadkowej. W Różańcu zagramy z tamtejszym Gromem. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 3:0 z Błękitnymi Obsza. Po trzech kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.  Do tej pory wygraliśmy wszystkie trzy spotkania w grupie spadkowej. 

Grom Różaniec w poprzedniej kolejce przegrał 1:6 z Powiślakiem Końskowola. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie. Do tej pory Grom przegrał wszystkie trzy spotkanie w grupie spadkowej. 

Z zespołem z Różańca mierzyliśmy się zarówno w poprzednim sezonie, jak i dwa sezony temu. Zazwyczaj mecze z Gromem obfitowały w bramki. W tamtym sezonie na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2, a u siebie przegraliśmy 0:1. Jednak prawdziwy grad bramek oglądaliśmy w meczach z Gromem w sezonie 2020/21. Wtedy to, w Różańcu, wygraliśmy 4:3 pod dość szalonym spotkaniu. Za to u siebie pokonaliśmy Grom aż 8:3. Jutro z pewnością nie pogardzilibyśmy takim wynikiem, ale liczy się przede wszystkim to, żeby z Różańca wywieźć zwycięstwo, nawet skromne. W niedzielę oprócz passy zwycięstw będziemy też chcieli podtrzymać passę meczów bez straconego gola. W trzech ostatnich spotkaniach nie straciliśmy ani jednej bramki. 

Mecz z Gromem Różaniec odbędzie się w niedzielę 7 maja na stadionie w Różańcu. Początek spotkania o 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych