Niedzielny wyjazd do Różańca

08 maja 2021, 14:18  

A A A

Po czterech meczach rundy finałowej bilans Opolanina to trzy zwycięstwa i jedna porażka. W niedzielę w Różańcu powalczymy o kolejne trzy punkty.

Grom Różaniec w rundzie zasadniczej zajął 8.miejsce w drugiej grupie IV ligi lubelskiej. W grupie spadkowej nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 5. miejsce z dorobkiem 36 punktów. W ostatnim meczu Grom pokonał na wyjeździe Bizona Jeleniec 1:0. Zespół z Różańca nie wygrał na własnym boisku od pięciu spotkań.

Opolanin plasuje się obecnie na pozycji wicelidera grupy spadkowej hummel IV ligi lubelskiej. Nasz zespół do tej pory zgromadził 37 punktów. Na szczególną uwagę zasługuje nasz bilans bramkowy. W czterech meczach zdobyliśmy 22 bramki, tracąc przy tym pięć.

Nasz zespół jest w gazie i z Różańca na pewno będzie chciał wywieźć cenne zwycięstwo i wykonać kolejny krok w stronę utrzymania. Przy dobrych wynikach w innych spotkaniach Opolanin po tej kolejce może zostać liderem grupy spadkowej.

Jeśli nie będzie żadnych problemów technicznych, to przeprowadzimy transmisję z meczu na YouTube. Mini relacja live będzie przeprowadzona na Instagramie. Wynik będzie podawany na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych