O trzecie zwycięstwo

13 sierpnia 2021, godz. 17:19, 265 wyświetleń

W sobotę zakończymy pierwszy tydzień zmagań w IV lidze. Tydzień bardzo intensywny, bo rozegrane zostaną w nim aż trzy kolejki. Opolanin w sobotnie popołudnie na własnym boisku podejmie zespół Huraganu Międzyrzec Podlaski. Początek spotkania o 18:00.

Zespół Opolanina w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 3:0 z Lutnią Piszczac. Opolanin po dwóch kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. W meczu z Lutnią dubletem popisał się Mateusz Banach, a jednego gola dołożył Kamil Król.

Huragan w poprzedniej kolejce przegrał z Lublinianką 0:3. Huragan jest 5. w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Jednak niech wysoka porażka Huraganu w poprzedniej kolejce nikogo nie zmyli. Hurgan to dobry zespół. W pierwszej kolejce wysoko pokonał na wyjeździe Powiślaka Końskowola. Trzeba też pamiętać, że w poprzednim sezonie Huragan zajął 4. miejsce w grupie mistrzowskiej IV ligi.

Sobotni mecz zapowiada się bardzo interesująco. Opolanin będzie chciał wygrać po raz trzeci i zachować czyste konto. Jednak Huragan też będzie walczył o zwycięstwo.

Na mecz będzie można wejść po zakupie biletu w kasie stadionu. Na naszym Instagramie przeprowadzimy mini relację live. Wynik będziemy podawać na klubowym Facebooku.