O trzecie zwycięstwo

13 sierpnia 2021, godz. 17:19, 265 wyświetleń  

A A A

W sobotę zakończymy pierwszy tydzień zmagań w IV lidze. Tydzień bardzo intensywny, bo rozegrane zostaną w nim aż trzy kolejki. Opolanin w sobotnie popołudnie na własnym boisku podejmie zespół Huraganu Międzyrzec Podlaski. Początek spotkania o 18:00.

Zespół Opolanina w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 3:0 z Lutnią Piszczac. Opolanin po dwóch kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. W meczu z Lutnią dubletem popisał się Mateusz Banach, a jednego gola dołożył Kamil Król.

Huragan w poprzedniej kolejce przegrał z Lublinianką 0:3. Huragan jest 5. w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Jednak niech wysoka porażka Huraganu w poprzedniej kolejce nikogo nie zmyli. Hurgan to dobry zespół. W pierwszej kolejce wysoko pokonał na wyjeździe Powiślaka Końskowola. Trzeba też pamiętać, że w poprzednim sezonie Huragan zajął 4. miejsce w grupie mistrzowskiej IV ligi.

Sobotni mecz zapowiada się bardzo interesująco. Opolanin będzie chciał wygrać po raz trzeci i zachować czyste konto. Jednak Huragan też będzie walczył o zwycięstwo.

Na mecz będzie można wejść po zakupie biletu w kasie stadionu. Na naszym Instagramie przeprowadzimy mini relację live. Wynik będziemy podawać na klubowym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo
18 września 2021, godz. 06:42
Do Piotrowic po zwycięstwo
14 września 2021, godz. 12:07
Przełamanie z Orlętami
10 września 2021, godz. 12:01
Weekend z wieloma wydarzeniami

Zobacz wszystkie...