Odbudować się w Stężycy. Zapowiedź VIII kolejki

21 września 2018, 18:06  

A A A

Gdyby opierać się tylko na tabeli oraz ostatnich wynikach obu drużyn zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania bez wątpienia jest zespół gospodarzy. Jednak jak wszyscy wiemy piłka nożna rządzi się swoimi prawami, dlatego zapewne wszyscy kibice Opolanina wiążą z tym meczem sporo nadziei. Zadanie napewno nie będzie łatwe, ponieważ zespół Mazowsza na swoim terenie potrafił pokonać POM, LKS Stróże, a więc drużyny które do tej pory są w tabeli wyżej notowane aniżeli nasza drużyna. Warto jednak pamiętać, że to nasz zespół ma większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek, a zła seria musi zostać kiedyś przerwana. Jeżeli wszyscy kontuzjowani zawodnicy będą do dyspozycji trenera, a obrona stworzy monolit napewno nie oddamy tego meczu bez walki. Sędzią zawodów będzie Pan Kalinowski, a pomagać na linach mu bedą Panowie Orlik oraz Mączka.

Wszystkim kibicom przypominamy o naszej Relacji Live, którą przeprowadzimy pod poniższym linkiem. Na FB pod #MAZMKS podamy tylko skład, wynik w przerwie oraz na koniec meczu. 

Terminarz pozostałych spotkań:

 

Avia II Świdnik - Janowianka Janów Lubelski 23 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice - Wisła II Puławy 23 września, 16:00
Stal Poniatowa - Orion Niedrzwica Duża 23 września, 15:00
Tur Milejów - Sokół Konopnica 22 września, 11:00
Unia Wilkołaz - Piaskovia Piaski 22 września, 11:00
LKS Stróża - Świdniczanka Świdnik Mały 23 września, 15:00
Sygnał Lublin - Granit Bychawa 22 września, 16:30
Mazowsze Stężyca - Opolanin Opole Lubelskie 22 września, 15:00
Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych