Ostatni mecz sezonu

17 czerwca 2022, 13:04

Sezon 2021/22 dobiega końca. W sobotę Opolanin rozegra swój ostatni mecz w obecnych rozgrywkach. Naszym rywalem będzie Start Krasnystaw.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 0:1 z Gromem Różaniec. Po jedenastu kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej wygraliśmy jedno spotkanie, jedno zremisowaliśmy i dziewięć przegraliśmy.

Start w poprzedniej kolejce wygrał 3:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po jedenastu kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 5. miejsce w tabeli z  dorobkiem 64 punktów. Bilans zespołu z Krasnegostawu w grupie mistrzowskiej to 7 zwycięstw, 1 remis i trzy porażki.

Zwycięstwo na koniec sezonu na pewno osłodziłoby tę rundę. Nasi zawodnicy będą chcieli odegrać się na Starcie, z którym przegraliśmy 0:1 w pierwszym meczu. Aby wyprzedzić Powiślaka Końskowola i zakończyć sezon na 11. miejscu w grupie mistrzowskiej, musimy co najmniej zremisować, ale w sobotę nikt na remis grać nie będzie. Obie drużyny będą chciały zdobyć trzy punkty i zakończyć sezon zwycięstwem.

Mecz odbędzie się 18 czerwca o 17:00. Wejście na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wynik podamy na naszym Facebooku. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!