Ostatni mecz sezonu

14 czerwca 2024, 13:43  

A A A

Dopiero co zaczynaliśmy sezon 2023/24, a już go kończymy. Jutro zagramy ostatni mecz w ostatnich rozgrywkach. Na własnym boisku podejmiemy Lewart Lubartów. 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 0:1 ze Stalą Kraśnik. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 54 punktów. Do tej pory wygraliśmy szesnaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w jedenastu ponieśliśmy porażkę. 

Lewart Lubartów w poprzedniej kolejce wygrał 3:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 33. kolejkach zespół z Lubartowa zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 79 punktów. Do tej pory Lewart wygrał dwadzieścia pięć spotkań, cztery zremisował i cztery przegrał. 

Zespół z Lubartowa jest już pewny awansu do 3 ligi. Za to Opolanin jest pewny tego, że zakończy obecne rozgrywki na 7. miejscu w tabeli. Oba zespoły z pewnością będą chciały zakończyć sezon zwycięstwem. Lewart chce zwycięsko pożegnać się z IV ligą, za to nasz zespół chce odegrać się za porażkę jesienią. Zespół z Lubartowa jest obecnie w znakomitej formie strzeleckiej. W czterech ostatnich spotkaniach Lewart zdobył aż 19 bramek, tracąc przy tym tylko jedną.  

Lubelski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi transmisję na YouTube z jutrzejszego meczu. Link do transmisji jest na naszym Facebooku.  

Mecz odbędzie się 15 czerwca na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych