Ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej

08 kwietnia 2022, 20:00  

A A A

To już pewne. Rundę finałową spędzimy w grupie mistrzowskiej, a to oznacza, że już teraz utrzymaliśmy się w hummel IV lidze lubelskiej. Chodź nie graliśmy od prawie dwóch tygodni, to dzięki porażce Powiślaka Końskowola z Lewartem Lubartów już teraz możemy cieszyć się z utrzymania. Jednak zanim zaczniemy mierzyć się z najlepszymi drużynami z grupy drugiej IV ligi, to musimy zagrać jeszcze dwa mecze rundy zasadniczej. Z Lublinianką u siebie w ramach 21. kolejki mieliśmy zagrać w poprzednią niedzielę, jednak z powodu obfitych opadów śniegu mecz został przełożony. Z Lublinianką zagramy 12 kwietnia o godzinie 17:00 na naszym stadionie przy ulicy Kolejowej 17. Już teraz zapraszamy wszystkich na to spotkanie.

Jutro zagramy mecz 22. kolejki ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Opolanin dwa tygodnie temu pokonał na wyjeździe 1:0 Powiślaka Końskowola. Po 20 rozegranych spotkaniach Opolanin zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Do tej pory wygraliśmy osiem spotkań, pięć zremisowaliśmy i w siedmiu ponieśliśmy porażkę.

Sparta Rejowiec Fabryczny w poprzedniej kolejce przegrała 0:3 z Górnikiem II Łęczna. Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli. Sparta do tej pory zgromadziła 20 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw, pięć remisów i jedenaście porażek.

Zespół z Rejowca w tym roku zdobył zaledwie jeden punkt, ale trzeba pamiętać, że grał tylko z drużynami z czołówki. Zawodnicy Opolanina podejdą do tego spotkania już bez większej presji, ale nasz zespół będzie chciał wywieźć z Rejowca trzy punkty.

Mecz odbędzie się na stadionie w Rejowcu Fabrycznym. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Wynik spotkania podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych