Otwarty trening

03 lipca 2022, 18:11  

A A A

Sezon 2021/22 Opolanin zakończył na 12. miejscu w grupie mistrzowskiej. W rundzie finałowej wygraliśmy jedno spotkanie, jedno zremisowaliśmy i dziesięć meczów przegraliśmy. Tamten sezon zostawiamy już za sobą i patrzymy z nadzieją na przyszłość.

7 lipca (w czwartek) MKS Opolanin zorganizuje otwarty trening dla zawodników, którzy będą chcieli się pokazać i sprawdzić na poziomie IV ligowym. Zapraszamy zawodników z lig IV, a także z lig niższych.

O otwartym treningu opowiedział w krótkiej rozmowie trener Opolanina Daniel Koczon.

Czego mogą się spodziewać zawodnicy, którzy zdecydują się przyjść na otwarty trening? Jak Pan chce sprawdzić umiejętności tych zawodników?

To zależy od liczby zawodników. Na pewno będą dwie formy treningu. Jeżeli będzie dużo zawodników, to po prostu zrobimy grę wewnętrzną. Jeśli będzie trochę mniej zawodników, to przeprowadzimy typowy techniczno-taktyczny trening, żeby przyjrzeć się zawodnikom.

Ile chciałby Pan, aby pozostało zawodników  z otwartego treningu w Opolaninie na kolejne treningi już w okresie przygotowawczym?

Chciałbym, aby zostało jak najwięcej, ale to zależy od tego, ilu będzie zawodników na tym treningu. No i przede wszystkim zależy to od umiejętności tych zawodników. Jeżeli ktoś pokaże się z dobrej strony, to ma szansę na zostanie zawodnikiem Opolanina.

Jakie pozycje wymagają największego wzmocnienia w Opolaninie?

Dążymy do doskonałości, ale do tego trzeba trochę czasu. Na pewno chciałbym, żeby przynajmniej dwóch zawodników było na jedną pozycję. Przede wszystkim szukamy zawodników ofensywnych, ale jeśli przyjedzie jakiś dobry obrońca, to jemu też będziemy się przyglądać.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych