Pierwszy tydzień przygotowań za nami

19 lipca 2022, 16:46  

A A A

Za Opolaninem nieco ponad tydzień przygotowań do nowego sezonu. W minioną sobotę nasz zespół rozegrał pierwszy letni sparing. Naszym rywalem był Motor II Lublin. Rezerwy Motoru były zespołem lepszym i zasłużenie wygrali 3:0. W naszym zespole przez cały mecz wystąpiło 16 zawodników. Wśród nich czterech zawodników testowanych. Z różnych powodów nie mogli wystąpić Konrad Górniak, Michał Wszołek i Konrad Ćwieka.

 

Opolanin: Szczepański - zaw. test. I, Nieradko, Frydecki, Adamczuk, Sułek, Pałka, Jakimiński, zaw. test II., Łappo, zaw. test III.

Ponadto zagrali: M. Adamczyk, zaw. test IV., Pasztelan, H Adamczyk.

Kolejny sparing rozegramy w najbliższy piątek. U siebie podejmiemy Spartę Rejowiec Fabryczny.

 

Na temat pierwszego tygodnia przygotowań i sparingu z Motorem II Lublin wypowiedział się trener Daniel Koczon.

Ciężko pracujemy nad wytrzymałością. Dużo biegamy. Poprzedni tydzień był naprawdę bardzo ciężki. Widać było po moich zawodnikach, że mają „ciężkie nogi” i tamten tydzień dobrze przepracowali. Myślę, że ten tydzień jeszcze ciężko przepracujemy, a później powoli będziemy schodzić z obciążeń. Po tak ciężkim tygodniu trudno oczekiwać od zawodników żeby wypadli bardzo dobrze w meczu kontrolnym. Sparing wyglądał tak, że więcej biegaliśmy za piłką niż graliśmy  Rozmawiałem z zawodnikami testowanymi. Powiedziałem im żeby przepracowali jeszcze ten tydzień. Na pewno piątkowy sparing ze Spartą Rejowiec będzie wyglądać inaczej niż ten z Motorem.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych