Pierwszy wyjazd w tym roku

22 marca 2024, 15:41  

A A A

W sobotę czeka nas pierwszy tegoroczny ligowy wyjazd. O godzinie 12:00 zmierzymy się w Zawadzie z Gryfem Gmina Zamość 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 8:1 z Motorem II Lublin. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Do tej pory wygraliśmy osiem spotkań, dwa zremisowaliśmy i w ośmiu ponieśliśmy porażkę. 

Gryf Gmina Zamość w poprzedniej kolejce przegrał 0:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasi jutrzejsi rywale zajmują obecnie 11, miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów po siedemnastu kolejkach. Bilans Gryfa to sześć zwycięstw, cztery remisy i osiem porażek. 

Po wysokim zwycięstwie z Motorem II Lublin z pewnością każdy życzyłby sobie podobnego wyniku również jutro. Jednak każdy mecz jest inny. Chociaż minimalnym faworytem tego spotkania jest nasz zespół, to żeby wygrać, musimy zagrać na 100%. Gryf będzie chciał wygrać za wszelką cenę i zbliżyć się do nas w tabeli. W 2. kolejce tego sezonu przegraliśmy u siebie z Gryfem 0:3. Jutro chcemy się odegrać i wrócić do Opola Lubelskiego z trzema punktami. 

Mecz odbędzie się 23 marca na stadionie gminnym w Zawadzie. Początek spotkania o godzinie 12:00.  

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych