Po pierwszym remisie czas na pierwsze zwycięstwo

17 maja 2022, 17:24  

A A A

Przed Opolaninem kolejny wyjazdowy mecz. W środę nasi zawodnicy w Krasnymstawie zagrają z tamtejszym Startem.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 2:2 z Gromem Różaniec. Po pięciu rozegranych kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz zremisowaliśmy i w czterech meczach ponieśliśmy porażki.

Start w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 4:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po pięciu kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów. Do tej pory Start w grupie mistrzowskiej wygrał trzy mecze i w dwóch przegrał.

W poprzednim sezonie mierzyliśmy się ze Startem dwukrotnie. U siebie wygraliśmy 3:1, a w Krasnymstawie padł bezbramkowy remis. Co ciekawe w poprzednim sezonie w Krasnymstawie również graliśmy w środę. Jutro nasz zespół może wystąpić bardzo osłabiony. W meczu z Gromem kontuzji doznał Mateusz Banach. Ponadto na uraz narzekał Konrad Górniak, a przedwcześnie z boiska musieli zejść Grzegorz Leziak i Filip Sałasiński. Filip w meczu z Gromem zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie Opolanina. Debiutanckie trafienie zaliczył także Gabriel Jakimiński. Nie ważne, w jakim składzie personalnym pojedziemy do Krasnegostawu, na pewno nasi zawodnicy zrobią wszystko, żeby odnieść pierwsze zwycięstwo w rundzie finałowej.

Mecz zostanie rozegrany 18 maja na stadionie w Krasnymstawie. Początek spotkania o godzinie 17:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi „Start TV”. Link do transmisji podamy na naszym Facebooku. Wynik również podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych