Po raz ostatni w delegacji

04 czerwca 2022, 12:31  

A A A

Po środowym zwycięstwie zawodnicy Opolanina nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek. W niedzielę nasza drużyna uda się do Werbkowic na mecz z tamtejszym Kryształem. 
 
Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 3:1 z Granitem Bychawa. Po dziewięciu kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz wygraliśmy, raz zremisowaliśmy i siedem meczów przegraliśmy.
 
Kryształ w poprzedniej kolejce przegrał 1:3 z Motorem II Lublin. Po dziewięciu kolejkach rundy finałowej nasi rywale zajmują 7. miejsce z dorobkiem 57 punktów. W grupie mistrzowskiej Kryształ wygrał 4 spotkania, 2 zremisował i trzy przegrał.
 
W niedzielę będziemy mieli okazję zrewanżować się za domową porażkę 1:3 z Kryształem. W tym sezonie do rozegrania zostały nam jeszcze trzy spotkania. Po meczu z Granitem trener Daniel Koczon zapewnił, że w każdym z tych spotkań nasz zespół zrobi wszystko, żeby zdobyć trzy punkty. Ewentualne zwycięstwa na pewno osłodziłyby  serię meczów bez zwycięstwa, którą przerwaliśmy w środę.
 
Mecz odbędzie się 5 czerwca na stadionie GOSiR w Werbkowicach. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.
 
Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych