Podtrzymać dobrą passę

03 września 2022, 18:27  

A A A

Pora na czwartą kolejkę zmagań w hummel IV lidze lubelskiej. Tym razem  na własnym boisku Opolanin podejmie Lewart Lubartów.

W poprzedniej kolejce Opolanin wygrał na wyjeździe 3:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po trzech kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Bilans naszego zespołu to dwa zwycięstwa i jedna porażka.

Lewart w poprzedniej kolejce wygrał 2:1 z Górnikiem II Łęczna. Drużyna z Lubartowa zajmuje szóste miejsce w tabeli. W trzech pierwszych kolejkach Lewart zgromadził cztery punkty, na które złożyły się: jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka.

Jutro, z powodu kontuzji, najprawdopodobniej nie zagra Michał Adamczyk. Pod znakiem zapytania stoi też występ Michaela Okafora, który ma lekki uraz. Za to do gry wraca Paweł Adamczuk, którego zabrakło w poprzednich spotkaniach.

Nasz zespół jest obecnie w bardzo dobrej formie i w niedzielę również będzie walczył o zwycięstwo. Jutrzejszy mecz będzie szczególny dla Kajetana Kamińskiego, który w poprzednim sezonie grał w Lewarcie. Skrzydłowy bardzo dobrze wszedł w obecny sezon. W dwóch poprzednich meczach zdobył cztery bramki. Liczymy na to, że jutro również wpisze się na listę strzelców.

Mecz odbędzie się w niedzielę 4 września. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych