Podtrzymać formę z końca jesieni. Powrót zmagań ligowych !

23 marca 2019, 05:37  

A A A

Końcówka jesieni w wykonaniu zawodników Opolanina oraz dobra postawa w zimowych grach kontrolnych napawa optymizmem miejscowych kibiców. Dobra gra na koniec poprzedniej rundy pozwoliła " przezimować " Opolaninowi na 10 miejscu w tabeli, trzy punkty nad strefą spadkową, którą właśnie otwiera zespół z Janowa, mający na koncie 16 oczek. Śmiało rzec można, że niedzielne spotkanie to mecz o 6 punktów. Wygrana naszej drużyny pozwoli jeszcze bardziej odsunąć się od strefy spadkowej, a samym zawodnikom da pewność, która na początku rundy będzie miała niemały wpływ na resztę sezonu.

Miło nam poinformować, że dzięki OpolskaTV, przeprowadzimy dla Państwa relację LiveVideo w serwisie YT na kanale OpolskaTV. Na naszym nowo powstałym koncie IG także wrzucimy kilka "świeżych" zdjęć z tego spotkania. Zachęcamy do obserwacji naszych Social Mediów, a także przypominamy o naszym typerze, który jest dostępny dla użytkowników witryny mksopolanin.pl

Dla kibiców, którzy pojawią się w Janowie zarząd klubu przygotował do rozdania terminarz w wersji papierowej !

 

 Kolejka 16 - 23-24 marca

 

 

Avia II Świdnik - Unia Wilkołaz 24 marca, 11:00
Tur Milejów - LKS Stróża 24 marca, 15:00
Stal Poniatowa - Sygnał Lublin 24 marca, 15:00
POM Iskra Piotrowice - Mazowsze Stężyca 24 marca, 15:00
Janowianka Janów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie 24 marca, 13:00
Wisła II Puławy - Granit Bychawa 24 marca, 12:00
Orion Niedrzwica Duża - Świdniczanka Świdnik Mały 24 marca, 14:00
Sokół Konopnica - Piaskovia Piaski 23 marca, 16:00

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


mazur.lop@gmail.com: Dalej, dalej MKS !!!

2019-03-23, 05:46