Pójść za ciosem

02 września 2023, 13:15  

A A A

Po efektownym zwycięstwie z Granitem Bychawa nie mamy wiele czasu na odpoczynek. Już jutro na własnym boisku podejmiemy Grom Kąkolewnica.
 
Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 7:2 z Granitem Bychawa. Po pięciu kolejkach nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Do tej pory wygraliśmy dwa spotkania, jedno zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę.
 
Grom w poprzedniej kolejce przegrał 1:5 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po pięciu kolejkach zespół z Kąkolewnicy zajmuje 16. miejsce w tabeli. Do tej pory Grom zgromadził na swoim koncie trzy punkty, na które złożyły się jedno zwycięstwo i cztery porażki.
 
Zespół z Kąkolewnicy to jeden z beniaminków. Trenerem Gromu jest, dobrze znany w Opolu Lubelskim, Mirosław Kosowski. Nasi najbliżsi rywale to duża niewiadoma, ponieważ Grom w tym sezonie kilka meczów wysoko przegrał, ale potrafił też wygrać na wyjeździe z Motorem II Lublin. Nasz musi zagrać tak jak w środę z Granitem. Wtedy o zwycięstwo powinniśmy być spokojni. Chcemy pójść za ciosem.
 
Gramy ponownie u siebie, tym razem z beniaminkiem, więc musimy wyjść z podniesionym czołem. Oczywiście szanujemy przeciwnika, ale w niedzielę liczy się tylko zwycięstwo. Chcemy grać ofensywnie. Mam nadzieję, że poprzedni mecz nie był tylko wyjątkiem od reguły. Chcę, żeby ta drużyna z meczu na mecz rosła w siłę. Zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie! Liczymy na wasze wsparcie! - powiedział przed meczem trener Daniel Koczon.
 
Spotkanie z Gromem zostanie rozegrane w niedzielę 3 września na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek meczu o godzinie 16:00. W kasie stadionu będzie można zakupić klubowe gadżety – szalik (40 zł) oraz kubek (25 zł). Podczas meczu będzie dostępne zimne piwo i kiełbaska z grilla. Ponadto dla dzieci przygotowana zostanie dmuchana zjeżdżalnia.
 
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!
Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych