Pora na Huragan

28 marca 2024, 21:22  

A A A

Wracamy na własny stadion. W sobotę zagramy z Huraganem Międzyrzec Podlaski 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:2 z Gryfem Gmina Zamość. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Do tej pory wygraliśmy osiem spotkań, dwa zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Huragan Międzyrzec Podlaski w poprzedniej kolejce wygrał 2:0 z Górnikiem II Łęczna. Zespół z Międzyrzeca Podlaskiego zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory Huragan wygrał sześć zwycięstw, dwa razy zremisował i jedenaście razy przegrał. 

Po porażce z Gryfem w naszym zespole czuć sportową złość. Chcemy, aby ta złość przełożyła się na dobry wynik w sobotę. Tabela robi się coraz bardziej płaska. Chociaż obecnie zajmujemy 8. miejsce, to ewentualna porażka może oznaczać spadek o kilka miejsc w tabeli. Huragan traci do nas tylko sześć punktów. Nasi najbliżsi rywale są obecnie w gazie po dwóch zwycięstwach z rzędu. Nasz zespół musi zagrać na 100% i przerwać tę dobrą passę Huraganu.  

Przed nami trzy mecze w dziewięć dni. W sobotę zagramy z Huraganem, w środę na wyjeździe z Sygnałem Lublin (Puchar Polski LZPN), a w następną niedzielę u siebie z Górnikiem II Łęczna. 

Mecz odbędzie się 30 marca na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 12:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych