Pora na przełamanie

29 sierpnia 2023, 17:44  

A A A

Już jutro nasi zawodnicy rozegrają drugi mecz u siebie w tym sezonie. W ramach V kolejki hummel IV ligi lubelskiej zagramy z Granitem Bychawa.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:3 z Górnikiem II Łęczna. Po czterech kolejkach nasz zespół zajmuje 11. miejsce  tabeli z dorobkiem czterech punktów. Do tej pory wygraliśmy jedno spotkanie, jedno zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę.

W szatni jest bardzo duża sportowa złość, ponieważ wiemy, że stać nas na więcej i w trzech ostatnich meczach  powinniśmy zdobyć więcej niż jeden punkt. – powiedział przed meczem obrońca naszego zespołu Michał Wszołek.

Granit w poprzedniej kolejce przegrał 0:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po czterech kolejkach zespół z Bychawy zajmuje ostatnie, 18. miejsce w tabeli bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Jak na razie wszystkie cztery mecze w tym sezonie Granit przegrał.

Granit Bychawa jest bardzo dobrą drużyną mimo słabego początku sezonu. Nikt w zespole nie lekceważy przeciwnika. – podkreśla Wszołek.

Środowe popołudnie to nie najlepsza pora na ligowe granie. Jednak w tym sezonie mecze w środę będą zdarzały się dość często. Wydaje się, że Granit to idealny rywal na przełamanie. Jednak w Bychawie myślą podobnie. Nie możemy oglądać się na innych, tylko grać swoje i zdobywać punkty.

Jutrzejsze spotkanie będzie bardzo trudne i wymagające. To mecz, w którym nasz zespół oraz drużyna gości chcą zgarnąć 3 punkty. Jesteśmy skoncentrowani i zrobimy wszystko, aby trzy punkty zostały w Opolu.zapewnia Wszołek.

Mecz z Granitem będzie pierwszym z trzech domowych meczów z rzędu. Ponadto w najbliższą niedzielę, 3 września, na własnym boisku podejmiemy Grom Kąkolewnica. Za to 10 września zagramy z Ładą Biłgoraj. Na wszystkich tych meczach nie może was zabraknąć!

Spotkanie z Granitem zostanie rozegrane w środę 30 sierpnia na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 17:00. Podczas meczu będzie można zakupić kubki z logo naszego zespołu. Cena takiego kubka to 25 zł. Sprzedaż będzie prowadzona w kasie stadionu. Wciąż dostępne są również karnety na tę rundę w cenie 70 zł.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych