Przed nami Huragan

18 sierpnia 2023, 17:24  

A A A

Przed nami dwa ciężkie wyjazdy tydzień po tygodniu. Jutro zagramy z Huraganem Międzyrzec Podlaski, a za tydzień z Górnikiem II Łęczna. 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał 0:3 z Gryfem Gmina Zamość. Po dwóch kolejkach nasz zespół zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Do tej pory jedno spotkanie wygraliśmy i jedno przegraliśmy. 

Huragan w poprzedniej kolejce wygrał 2:1 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale po dwóch kolejkach zajmują 7. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Bilans zespołu z Międzyrzeca to jedno zwycięstwo i jedna porażka.  

Jutrzejszy wyjazd będzie jednym z najdłuższych w tym sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, że do Międzyrzeca jedziemy po zwycięstwo. W drużynie panuje sportowa złość. Każdy chce zmazać plamę z wtorku. W tamtym sezonie udało nam się wygrać z Huraganem 3:1 na ich terenie. W sobotę musimy to powtórzyć i przywieźć do Opola trzy punkty.  

Mecz odbędzie się 19 sierpnia na stadionie MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim. Początek o 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych