Przedłużyć passę zwycięstw

11 kwietnia 2022, 19:43  

A A A

We wtorek o godzinie 17:00 rozegramy zaległy mecz 21. kolejki hummel IV ligi lubelskiej grupy 1. Naszym rywalem będzie KS Lublinianka. Zespół z Lublina jest jednym z faworytów do awansu do 3 ligi. W Lubliniance grają zawodnicy z doświadczeniem z wyższych lig, co podnosi jakość tego zespołu. Lublinianie wygrali, tak jak Opolanin, wszystkie trzy rozegrane w tym roku mecze. Nasi najbliżsi rywale zdobyli w tych trzech meczach aż 11 bramek. Tak więc zwłaszcza nasza obrona będzie musiała zagrać na najwyższym poziomie. Jeżeli dołożymy też dobrą grę w ataku, to we wtorek możemy urwać punkty wyżej notowanej Lubliniance.

Opolanin w weekend pokonał na wyjeździe 3:2 Spartę Rejowiec Fabryczny. Po 21. rozegranych meczach zajmujemy 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziewięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i siedem przegraliśmy

Lublinianka w weekend pokonała u siebie Lewart Lubartów 3:2. Nasz najbliższy rywal zajmuje drugie miejsce w tabeli. Zespół z Lublina zgromadził do tej pory 48 punktów, na które złożyło się piętnaście zwycięstw, trzy remisy i trzy porażki.

Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wejście na mecz będzie możliwe, po zakupie biletu w kasie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych