Przerwijmy złą passę

07 maja 2022, 19:27  

A A A

Trzy mecze w grupie mistrzowskiej i trzy porażki. 0 goli strzelonych, 9 straconych. Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek rundy finałowej. W niedzielę podejmiemy na własnym boisku Kryształ Werbkowice. Nasz zespół zrobi wszystko, żeby trzy punkty zostały w Opolu Lubelskim.

W poprzedniej kolejce Opolanin przegrał na wyjeździe 0:5 z Granitem Bychawa. Po trzech kolejkach rundy finałowej zajmujemy 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej w trzech meczach ponieśliśmy trzy porażki.

Kryształ Werbkowice w poprzedniej kolejce zremisował 2:2 z Motorem II Lublin. Zespół z Werbkowic zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 50. punktów. Do tej pory, w grupie mistrzowskiej, Kryształ wygrał dwa spotkania i jedno zremisował.

W naszym zespole jest głód zwycięstwa. W piątkowym treningu brało udział 19 zawodników i dało się odczuć, że wszyscy bardzo chcą wreszcie zwyciężyć. W niedziele Opolanin będzie chciał zmazać plamę po wysokiej porażce z Granitem Bychawa. Trener Daniel Koczon na treningach robił wszystko, żeby jak najlepiej przygotować swoich zawodników do meczu z Kryształem. Kluczowa w tym meczu będzie nie tylko postawa naszych obrońców, ale przede wszystkim zawodników ofensywnych. Zwłaszcza że w grupie mistrzowskiej jeszcze nie zdobyliśmy bramki. Miejmy nadzieję, że jutro przełamiemy niemoc ofensywną i odniesiemy pierwsze zwycięstwo w rundzie finałowej.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00. Wejście na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wynik podamy na naszym Facebooku. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych