Puchar Polski w Opolu Lubelskim

16 października 2023, 22:29  

A A A

Takiego meczu w Opolu Lubelskim dawno nie było. Jutro w ramach IV rundy Pucharu Polski LZPN zagramy z zespołem Sędziów Piłkarskich Lublin. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Opolanin w sobotę pokonał w lidze 2:1 Kryształ Werbkowice. W poprzedniej rundzie Pucharu Polski nasz zespół wygrał po rzutach karnych z LKS Kamionka.

Sędziowie Piłkarscy Lublin to, jak sama nazwa wskazuje, zespół złożony z lubelskich sędziów. Obecny sezon jest ich debiutem w rozgrywkach Pucharu Polski. O dziwo radzą sobie bardzo dobrze. Przeszli już trzy rundy pokonując kolejno Zawiszę Garbów, Stal II Kraśnik i Poraj Kraczewice.

Mecz odbędzie się w Opolu Lubelskim, chociaż oficjalnie gospodarzem będzie zespół Sędziów Piłkarskich Lublin. Opolanin ostatni raz na własnym boisku w Pucharze Polski grał w 2017 roku. Przegraliśmy wtedy 1:2 z Powiślakiem Końskowola. To oznacza, że po sześciu latach na boisku przy ulicy Kolejowej 17 ponownie odbędzie się mecz Pucharu Polski. 

Nasz zespół jest obecnie w świetnej formie, a sobotnia wygrana w Werbkowicach tylko to potwierdza. Jutrzejszy mecz będzie dobrą okazją, żeby trener dał szansę zawodnikom grającym trochę mniej w lidze. Na pewno możemy się spodziewać wielu młodych zawodników w pierwszym składzie. Oczywiście nie lekceważymy rywala, ale zdajemy sobie też sprawę, że jesteśmy zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Mecz odbędzie się we wtorek 17 października na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wstęp na jutrzejszy mecz jest całkowicie darmowym. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych