Remis z beniaminkiem !

27 sierpnia 2019, godz. 12:10, 738 wyświetleń  

A A A

Zapewne wielu kibiców uzna ten wynik za swego rodzaju niespodziankę. Jednak trzeba powiedzieć, że GKS Niemce zagrał naprawdę dobre spotkanie, a w poczynaniach naszych zawodników było zbyt wiele niedokładności. Jednak takie mecze też są potrzebne, bo pokazują, że nad wieloma rzeczami trzeba jeszcze pracować i cały czas być czujnym, ponieważ każdy rywal chce urwać punkty potencjalnym faworytom. Trzech zawodników, jakich nominujemy do sondy na najlepszego zawodnika meczu to, Miłosz Szczepański, Dominik Banach oraz Andrzej Fliszkiewicz ! Zapraszamy do głosowania !

Za relację z meczu posłuży retransmisja od OpolskaTV! My zapraszamy jeszcze do zobaczenia METRYKI Z MECZU oraz GALERII ZDJĘĆ!


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...