Remis z beniaminkiem !

27 sierpnia 2019, godz. 12:10, 338 wyświetleń

Zapewne wielu kibiców uzna ten wynik za swego rodzaju niespodziankę. Jednak trzeba powiedzieć, że GKS Niemce zagrał naprawdę dobre spotkanie, a w poczynaniach naszych zawodników było zbyt wiele niedokładności. Jednak takie mecze też są potrzebne, bo pokazują, że nad wieloma rzeczami trzeba jeszcze pracować i cały czas być czujnym, ponieważ każdy rywal chce urwać punkty potencjalnym faworytom. Trzech zawodników, jakich nominujemy do sondy na najlepszego zawodnika meczu to, Miłosz Szczepański, Dominik Banach oraz Andrzej Fliszkiewicz ! Zapraszamy do głosowania !

Za relację z meczu posłuży retransmisja od OpolskaTV! My zapraszamy jeszcze do zobaczenia METRYKI Z MECZU oraz GALERII ZDJĘĆ!