Rozpoczynamy rundę finałową

23 kwietnia 2022, 21:32  

A A A

Rozpoczynamy rundę finałową. Jutro do Opola Lubelskiego przyjedzie Świdniczanka Świdnik.

W grupie mistrzowskiej znalazły się następujące drużyny: Świdniczanka Świdnik, KS Lublinianka, Huragan Międzyrzec Podlaski, Stal Kraśnik, Motor II Lublin, Kryształ Werbkowice, Start Krasnystaw, Górnik II Łęczna, Granit Bychawa, Grom Różaniec, Powiślak Końskowola. W grupie mistrzowskiej zagramy z drużynami, z którymi nie mierzyliśmy się w rundzie zasadniczej. Punkty i bramki pozostają te same, jakie zdobyliśmy w rundzie zasadniczej.

Terminarz rundy finałowej: http://www.90minut.pl/liga/1/liga12328.html

Opolanin w rundzie zasadniczej zgromadził 32 punkty, co daje nam 11 miejsce na początek zmagań w grupie mistrzowskiej.

Świdniczanka po rundzie zasadniczej ma 48 punktów, co dało zespołowi ze Świdnika 3 miejsce w grupie mistrzowskiej na początku rundy finałowej. Ostatni raz mierzyliśmy się ze Świdniczanką w sezonie 2019/20 jeszcze w lubelskiej Klasie Okręgowej. Wtedy, z powodu pandemii, rozegraliśmy tylko jedno spotkanie z zespołem ze Świdnika. U siebie wygraliśmy ze Świdniczanką 4:1.

Zespół ze Świdnika jest jednym z faworytów do awansu do 3 ligi. Świdniczanka na pewno przyjedzie do Opola Lubelskiego z zamiarem wywiezienia trzech punktów. Jednak nasi zawodnicy zrobią wszystko, aby rozpocząć rundę finałową od zwycięstwa. W rozmowie po meczu z Lublinianką trener Daniel Koczon mówił, że w grupie mistrzowskiej będzie chciał, aby jego zespół prowadził grę i grał ładnie w piłkę. To wszystko sprawia, że jutro na pewno czekają nas duże emocje.

W jutrzejszym meczu na pewno nie wystąpią: Paweł Adamczuk (lekki uraz) i Filip Sałasińśki (wyjazd na mecz w roczniku 2007/2008).

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Wejście na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych