Sobotni Kryształ

26 maja 2023, 17:43  

A A A

Po zwycięstwie w Piotrowicach nasz zespół mocno przybliżył się do utrzymania. W sobotę zagramy u siebie z Kryształem Werbkowice. Jednak równie ważne jak mecz będzie zebranie po spotkaniu, na którym musi zostać wybrany nowy zarząd naszego klubu. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 3:2 z POM Iskra Piotrowice. Po sześciu kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.  Do tej pory w grupie spadkowej wygraliśmy pięć spotkań i jedno przegraliśmy. 

Kryształ Werbkowice w poprzedniej kolejce wygrał 2:1 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Do tej pory Kryształ w grupie spadkowej wygrał cztery spotkania i dwa przegrał. 

Miesiąc temu w Werbkowicach wygraliśmy 3:0. Co ciekawe od tamtego meczu Kryształ wygrał cztery spotkania z rzędu. Jak widać, zespół z Werbkowic jest w gazie i z pewnością przyjedzie do Opola Lubelskiego z zamiarem zdobycia trzech punktów. Nie ma co ukrywać, taki sam cel ma również Opolanin. Jeżeli jutro wygramy, to odskoczymy od zespołów, które są za nami w tabeli. To sprawi, że ostatnie trzy mecze sezonu będziemy mogli zagrać ze względnym spokojem.  

Mecz z Kryształem Werbkowice odbędzie się w sobotę 27 maja na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Jeszcze goręcej zapraszamy na Walne Zebranie Wyborcze, które odbędzie się po zakończeniu meczu (18:30 – budynek DPS Opole Lubelskie ul. Kolejowa 17). Sytuacja jest poważna, ponieważ w chwili obecnej nasz klub nie posiada zarządu. Bez zarządu klub nie może funkcjonować. Prosimy więc o jak najliczniejsze przybycie! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych