Sobotni wyjazd do Kraśnika

27 maja 2022, 16:17  

A A A

Po wysokiej porażce w Świdniku, nasz zespół czeka kolejny ciężki wyjazd. W sobotę zagramy ze Stalą Kraśnik


Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:9 ze Świdniczanką Świdnik. Po siedmiu kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz zremisowaliśmy i sześć spotkań przegraliśmy.


Stal w poprzedniej kolejce wygrał 1:0 z Górnikiem II Łęczna. Po siedmiu kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 61 punktów. Do tej pory Stal w grupie mistrzowskiej wygrała cztery mecze, dwa zremisowała i jeden przegrała.


W grupie mistrzowskiej mierzyliśmy się już raz ze Stalą Kraśnik. Pod koniec kwietnia przegraliśmy u siebie 0:3. Obecnie mamy duże problemy kadrowe Jednak w sobotę nasi zawodnicy będą chcieli zmazać plamę po porażce ze Świdniczanką. To będzie ostatni z czterech wyjazdów z rzędu. W przyszłą środę zagramy już u siebie z Granitem Bychawa.

Mecz odbędzie się na stadionie w Kraśniku. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych