Sobotni wyjazd do Wierzbicy

27 października 2023, 16:37  

A A A

Po zimnym prysznicu od Cisowianki czeka nas wyjazd do Wierzbicy. W sobotę o 14:00 zagramy z Ogniwem.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał 2:5 z KS Cisowianką Drzewce. Po 13 kolejkach Opolanin zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, dwa zremisowaliśmy i cztery przegraliśmy.

Ogniwo Wierzbica w poprzedniej kolejce wygrało 2:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Zespół z Wierzbicy zajmuje 16. miejsce w tabeli. Do tej pory Ogniwo zgromadziło na swoim koncie 8 punktów, na które złożyły się dwa zwycięstwa, dwa remisy i dziewięć porażek.

Ogniwo to beniaminek, który na początku sezonu radził sobie przyzwoicie, ale później zaczął seryjnie gubić punkty. Jednak ostatnie zwycięstwo z pewnością dało zawodnikom z Wierzbicy nadzieję na skuteczną walkę o utrzymanie. Nasi jutrzejsi rywale u siebie jeszcze nie wygrali i będą chcieli to uczynić właśnie w sobotę. My musimy im w tym przeszkodzić i powrócić na zwycięską ścieżkę.

Mecz odbędzie się 28 października na stadionie Ogniwa w miejscowości Wierzbica-Osiedle. Początek o godzinie 14:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych