Sprawimy niespodziankę?

21 maja 2022, 14:01  

A A A

Przed nami trzeci wyjazdowy mecz w ciągu dziewięciu dni. Jednak zdecydowanie najtrudniejszy, bo zmierzymy się ze Świdniczanką Świdnik.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:1 ze Startem Krasnystaw. Po sześciu rozegranych kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz zremisowaliśmy i pięć razy przegraliśmy.

Świdniczanka w poprzedniej kolejce pokonała na własnym boisku 4:3 Motor II Lubin. Po sześciu rozegranych kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 2. miejsce w tabeli. Świdniczanka do tej pory zgromadziła 61 punktów. Bilans klubu ze Świdnika to cztery zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka.

Na pewno czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Świdniczanka to bardzo dobry zespół, który potrafi bezwzględnie wykorzystać błędy rywali. Jeżeli chcemy wywieźć ze Świdnika jakiekolwiek punkty, to musimy zagrać dobrze w obronie. To będzie kluczem do pozytywnego wyniku. Ze Świdniczanką u siebie mierzyliśmy się miesiąc temu w pierwszej kolejce rundy finałowej. Wtedy przegraliśmy 0:1, choć ten mecz mógł potoczyć się zdecydowanie inaczej. Jutro nasz zespół będzie chciał zrewanżować się za tę porażkę i sprawić niespodziankę.

Mecz odbędzie się 22 maja na Stadionie Miejskim w Świdniku. Początek spotkania o godzinie 17:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Świdniczanka TV. Link do transmisji podamy na naszym Facebooku. Również na Facebooku podamy wynik tego spotkania.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych