Starcie sąsiadów w tabeli

20 października 2022, 21:29  

A A A

Po porażce ze Stalą mocno oddaliliśmy się od pierwszej piątki. W sobotę w Łukowie z Orlętami musimy zwyciężyć.

 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 0:1 ze Stalą Poniatowa. Po dziesięciu kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Do tej pory Opolanin wygrał trzy mecze i siedem przegrał.

Orlęta w poprzedniej kolejce przegrały 1:5 z Górnikiem II Łęczna. Zespół z Łukowa obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Orlęta zgromadziły do tej pory siedem punktów, na które złożyły się dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek.

Do zajmującego piąte miejsce Powiślaka tracimy siedem punktów. Do końca rundy zasadniczej zostało osiem spotkań (5 jeszcze w tym roku, 3 już w przyszłym). Zająć miejsce w pierwszej piątce będzie nam bardzo trudno. Nawet gdybyśmy wreszcie zaczęli regularnie punktować, może to nie wystarczyć. Przecież inne zespoły też punktują. W każdym meczu nasi zawodnicy muszą grać o zwycięstwo, potem spojrzymy w tabelę i zobaczymy, w jakiej grupie zagramy po rundzie zasadniczej. Z Łukowa musimy wrócić z trzema punktami. Orlęta też są w dołku. Zespół z Łukowa nie wygrał od siedmiu spotkań. W sobotę będziemy mieć szansę wygrać po raz drugi w tym sezonie na wyjeździe. Bezwzględnie musimy tę szansę wykorzystać.

Mecz odbędzie się w sobotę 22 października na stadionie w Łukowie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Wynik spotkania podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych