Starcie sąsiadów w tabeli

20 kwietnia 2024, 14:06  

A A A

Kończymy wyjazdowy tydzień. Jutro zmierzymy się w Biłgoraju z tamtejszą Ładą. 

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 1:1 z Gromem Kąkolewnica. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziesięć spotkań, cztery zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Łada Biłgoraj w poprzedniej kolejce wygrała 1:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 23. kolejkach zespół z Biłgoraja zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Do tej pory Łada wygrała czternaście spotkań, dwa zremisowała i pięć przegrała. 

Po dwóch meczach z zespołami z dołu tabeli czas na starcie z sąsiadem w tabeli. Łada jest zespołem, który ma już zapewnione utrzymanie, a awans jej raczej nie grozi. Zespół z Biłgoraja to drużyna, która może wygrać z każdym, a u siebie Łada jest bardzo mocna. My po lekkiej wpadce w Kąkolewnicy będziemy chcieli poprawić się w niedzielę. Chociaż nasz zespół ma świadomość, że jutro czeka nas zdecydowanie trudniejsze wyzwanie. Wygrana z Ładą dam nam jednak już bardzo duży komfort.  

Mecz odbędzie się 21 kwietnia na stadionie miejskim OSiR w Biłgoraju. Początek spotkania o godzinie 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych