Starcie z beniaminkiem

24 września 2022, 14:16  

A A A

Po dwóch dotkliwych porażkach z Górnikiem II Łęczna i Świdniczanką Świdnik wracamy na własny stadion. W niedzielę naszym rywalem będzie Bug Hanna.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:6 ze Świdniczanką Świdnik. Po sześciu kolejkach nasz zespół zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Do tej pory wygraliśmy dwa spotkania i cztery przegraliśmy.

Bug Hanna w poprzedniej kolejce przegrał 0:5 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Bug wszystkie mecze w tym sezonie przegrał.

Bug Hanna to rywal, który nie zdobył ani punktu, ani bramki. Nie byłoby fajnie gdyby przyjechali do nas i tu strzelili. Jestem pewny, że nie przyjadą do Opola i się nie położą. Trzeba będzie ten mecz wybiegać, aby go wygrać.- powiedział przed meczem Grzegorz Pałka.

Mamy świadomość, że dwa poprzednie mecze nie były najlepszymi meczami w naszym wykonaniu. Przede wszystkim musimy zacząć wykorzystywać sytuacje które mamy do zdobycia bramki. Nasza gra w obronie też daje dużo do życzenia. Ciągle pracujemy na treningach, aby doszlifowywać to, czego nam brakuje w meczach. Wierzę bardzo, że uda nam się wygrać i 3 punkty zostaną w Opolu. – dodał nasz pomocnik.

Mecz odbędzie się 25 września. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych