Starcie z liderem

16 września 2022, 20:03  

A A A

W 6. kolejce hummel IV ligi lubelskiej zmierzymy się na wyjeździe z liderem Świdniczanką.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:5 z Górnikiem II Łęczna. Po pięciu kolejkach nasz zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Do tej pory dwa razy wygraliśmy i trzykrotnie przegraliśmy.

Świdniczanka w poprzedniej kolejce wygrała 1:0 ze Stalą Poniatowa. Zespół ze Świdnika zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Jej bilans to 5 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek.

Świdniczanka to na pewno bardzo dobry oraz doświadczony zespół. Mają zawodników, którzy grali w dobrych klubach w wyższych ligach. – powiedział przed meczem Michał Wszołek.

W poprzednich rozgrywkach graliśmy ze Świdniczanką w grupie mistrzowskiej. Oba mecze przegraliśmy. U siebie 0:1, w Świdniku 0:9. Jutro taki wynik nie wchodzi w grę. Choć urwanie punktów Świdniczance wydaje się niemożliwe, to jutro nasz zespół zrobi wszystko, żeby wywieźć ze Świdnika chociaż punkt.

Musimy wrócić na odpowiedni tor i zagrać "swoje". Jeśli będziemy wykonywać to co na treningach na pewno mamy szansę na zwycięstwo. Jesteśmy skazywani na porażkę, ale w każdym meczu dajemy z siebie 100% i na pewno nie położymy się przed rywalem.​ – dodał nasz obrońca

 

Mecz zostanie rozegrany 17 września o godzinie 16:00 na stadionie Świdniczanki przy ulicy Turystycznej 1 w Świdniku. Transmisję na YouTube przeprowadzi Świdniczanka TV. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych