Trampkarze wygrali w derbach #GrałaMłodzież

12 września 2022, 18:25  

A A A

W miniony weekend grała nasza młodzież.

Zespół młodzików starszych, których prowadzi Michał Adamczyk, grał z BKS-em Lublin. Nasi juniorzy przegrali 1:3. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył BKS. Opolanin wyrównał po strzale z dystansu Ksawerego Juraka. Przez długi czas utrzymywał się remis, jednak rywale w końcówce zdołali zdobyć dwie bramki i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

 

Trampkarze rozegrali derbowy mecz ze Stalą Poniatowa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:0 naszych juniorów.

Mecz podsumował trener trampkarzy – Michał Wszołek:

Cieszy wynik i gra chłopaków, którzy na mecz "derbowy" wyszli zdeterminowani i głodni wygranej. Od początku naciskaliśmy na przeciwnika, który poprzez naszą presję popełniał błędy, które staraliśmy się wykorzystać. Bramki padły po ładnych akcjach chłopaków, którzy zostawiają całe serce na boisku w każdym meczu. Przeciwnik próbował nam zagrozić długimi podaniami, ale nasza obrona świetnie kasowała te próby. Dalej będziemy ciężko pracować.

 

Grali również chłopcy z rocznika 2006/2007/2008, których trenerem jest Robert Krupa. Juniorzy mierzyli się z Błękitem Cyców. Mecz zakończył się remisem 4:4.

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie:

Puzon, Kosmowski, Szafran, Pasztelan, Dobrowolski, Ufniarz, Adamczyk, Jurak, Dudziak, Sałasiński, Strawa

Ponadto grał:

Dębiec

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych