Transfery z klubu

13 sierpnia 2019, 14:11  

A A A

Korecki, Ziętek oraz Gierowski. Tych trzech zawodników Opolska publiczność nie ujrzy na boisku przy ulicy Kolejowej przynajmniej do rundy wiosennej sezonu 2019/ 2020 !

Korecki, który ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w drużynie Kaszub Połchowo tym razem uda się na wypożyczenie do A-klasowego Wodniaka Piotrawin. Natomiast Ziętek, który wiosną sezonu 2018/2019 będąc na wypożyczeniu, reprezentował barwy IV ligowego Startu Krasnystaw, został wypożyczony do A-klasowej Wisły Annopol. Bez wątpienia dużą stratą jest odejście Adriana Gierowskiego. Nasz filigranowy, lewy obrońca co prawda rozpoczął letnie przygotowania do nowego sezonu z drużyną, jednak wyjazd za granicę sprawił, że popularnego "Giera" nie zobaczymy na jesień przy K17 !

Więcej o transferach "do" i z "klubu" można przeczytać pod tym linkiem !

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych