Udana inauguracja ! Filip Drozd i Daniel Szewc golami witają się z K17 !

17 sierpnia 2019, 18:29  

A A A

Wielu kibiców jest już myślami przed jutrzejszym meczem z drużyną Janowianki, a my dopiero udostępniamy materiały z czwartkowego spotkania. Składa się na to wiele czynników. M.in. obowiązki prywatne i kontuzja operatora OpolskaTV, a to właśnie materiał naszej regionalnej telewizji internetowej miał być gratką dla kibiców, ale cóż. Pawle ! Wracaj szybko do zdrowia !

O meczu w skrócie.

Wydaje się, że liczba kibiców, gra o punkty na nowym obiekcie i cała otoczka, jaką klub starał się stworzyć z okazji dnia meczowego, związała nieco naszym zawodnikom nogi. W grze Opolanina było widać wiele niedokładności, a także „ negatywnego spokoju ", który w efekcie nie pozwalał Opolanom rozwinąć skrzydeł. Goście kilkukrotnie starali się oddawać strzały zza pola karnego w dużej mierze po kontratakach, a raz Szczepański musiał się napracować, aby sparować dobrze uderzoną piłkę po rzucie wolnym. Jednak z minuty na minutę podopieczni trenera Szewca łapali wiatr w żagle, na co zresztą wskazuje końcowy wynik, 5 - 1. Strzelanie w Opolu rozpoczął Filip Drozd, który wykorzystując rzut karny po faulu na Szewcu przywitał się z Opolską publicznością. Do przerwy 1 - 0.

Po przerwie nasze prowadzenie w 51 minucie podwyższył Szewc. Goście co prawda odpowiedzieli 11 minut później, strzelając gola kontaktowego. Jednak gospodarze w 68 minucie odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Dobrą akcję lewą stroną Gawrona i dośrodkowanie strzałem głową i golem zakończył Piotrek Wesołowski. Goście już wiedzieli, że z Opola nie wywiozą nawet punktu. W 74 i 82 minucie kolejne trafienia dołożyli kolejno Michał Rożek oraz Filip Drozd. Końcowy rezultat 5 - 1. Udana inauguracja rozgrywek 19/ 20 w Opolu Lubelskim !

LINK DO METRYKI !, GALERIA ZDJĘĆ , SONDA NA ZAWODNIKA MECZU 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych