Udana inauguracja ! Filip Drozd i Daniel Szewc golami witają się z K17 !

17 sierpnia 2019, godz. 18:29, 680 wyświetleń  

A A A

Wielu kibiców jest już myślami przed jutrzejszym meczem z drużyną Janowianki, a my dopiero udostępniamy materiały z czwartkowego spotkania. Składa się na to wiele czynników. M.in. obowiązki prywatne i kontuzja operatora OpolskaTV, a to właśnie materiał naszej regionalnej telewizji internetowej miał być gratką dla kibiców, ale cóż. Pawle ! Wracaj szybko do zdrowia !

O meczu w skrócie.

Wydaje się, że liczba kibiców, gra o punkty na nowym obiekcie i cała otoczka, jaką klub starał się stworzyć z okazji dnia meczowego, związała nieco naszym zawodnikom nogi. W grze Opolanina było widać wiele niedokładności, a także „ negatywnego spokoju ", który w efekcie nie pozwalał Opolanom rozwinąć skrzydeł. Goście kilkukrotnie starali się oddawać strzały zza pola karnego w dużej mierze po kontratakach, a raz Szczepański musiał się napracować, aby sparować dobrze uderzoną piłkę po rzucie wolnym. Jednak z minuty na minutę podopieczni trenera Szewca łapali wiatr w żagle, na co zresztą wskazuje końcowy wynik, 5 - 1. Strzelanie w Opolu rozpoczął Filip Drozd, który wykorzystując rzut karny po faulu na Szewcu przywitał się z Opolską publicznością. Do przerwy 1 - 0.

Po przerwie nasze prowadzenie w 51 minucie podwyższył Szewc. Goście co prawda odpowiedzieli 11 minut później, strzelając gola kontaktowego. Jednak gospodarze w 68 minucie odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Dobrą akcję lewą stroną Gawrona i dośrodkowanie strzałem głową i golem zakończył Piotrek Wesołowski. Goście już wiedzieli, że z Opola nie wywiozą nawet punktu. W 74 i 82 minucie kolejne trafienia dołożyli kolejno Michał Rożek oraz Filip Drozd. Końcowy rezultat 5 - 1. Udana inauguracja rozgrywek 19/ 20 w Opolu Lubelskim !

LINK DO METRYKI !, GALERIA ZDJĘĆ , SONDA NA ZAWODNIKA MECZU 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...