W II kolejce z Janowianką !

17 sierpnia 2019, 19:13  

A A A

Porażka 2 - 1 w sezonie 16/ 17, wygrana 0 - 1 w rozgrywkach 17/ 18 i ostatnie 3 - 0, które, prawdę mówiąc, było najniższym wymiarem kary, to bilans z 3 ostatnich lat naszych wyjazdów do Janowa. Powiedzieć, że z Janowianką gra się nam ciężko, a w szczególności na wyjazdach, to tak naprawdę nie powiedzieć nic.

Co prawda wielu kibiców ma jeszcze w głowach wynik sparingu z początku przygotowań do obecnego sezonu, gdzie nasza drużyna pokonała zespół z Janowa 8 - 2, jednak trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Janowianka nie przyjechała w najmocniejszym zestawieniu, był to mecz kontrolny, gdzie trenerzy próbują wielu wariantów, które mają wpływ na właśnie takie wyniki. W ostatniej kolejce Janowianie mierzyli się na wyjeździe z Poniatowską Stalą, wygrywając 1 - 4, choć nie znamy przebiegu meczu, to fakt, że Stal dała sobie zaaplikować 4 trefienia, musi robić wrażenie. Jedno jest pewne, to będzie jedno z tych spotkań, w których trzeba będzie gryźć trawę do samego końca, aby przywieźć do domu dobry rezultat. Mamy jednak nadzieję, że ten niekorzystny bilans meczów z drużyną Janowianki zaczniemy zmieniać już jutro !

Tak prezentuje się terminarz wszystkich rozgrywanych spotkań w tej kolejce !

 

 Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

 

 

Orion Niedrzwica Duża - Tęcza Bełżyce 18 sierpnia, 17:00
MKS Ryki - Polesie Kock 18 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca - POM Iskra Piotrowice 18 sierpnia, 15:00
LKS Stróża - Sokół Konopnica 18 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie 18 sierpnia, 17:00
GKS Niemce - Stal Poniatowa 18 sierpnia, 16:00
Garbarnia Kurów - Świdniczanka Świdnik Mały 18 sierpnia, 16:00
Avia II Świdnik - Wisła II Puławy 17 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 18:00) odwołany

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych