W samo południe

10 września 2022, 13:23  

A A A

W piątej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Opolanin zagra z Górnikiem II Łęczna.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 1:2 z Lewartem Lubartów. Po czterech kolejkach nasz zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Nasz bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. W jutrzejszym meczu w naszej drużynie na pewno zabraknie Miłosza Szczepańskiego.

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 ze Świdniczanką Świdnik. Rezerwy Górnik Łęczna zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale, wszystkie cztery mecze tego sezonu przegrali.  

 

Krótkiego wywiadu przed jutrzejszym meczem udzielił obrońca Opolanina — Konrad Górniak.

W środę przegraliście w Pucharze Polski z Turem Milejów. Czego zabrakło do zwycięstwa?

Przegraliśmy, chociaż ten mecz nie świadczył dla nas o niczym. Trenerowi bardziej zależało, żeby zagrali zawodnicy, którzy do tej pory dostawali mniej czasu na boisku. Zabrakło przede wszystkim szczęścia, bo sytuacji w tym meczu nie brakowało.

Co trzeba poprawić, aby powrócić na zwycięską ścieżkę?

Poprawić trzeba przede wszystkim skuteczność. Uważam, że nasz napastnik otrzymuje zbyt mało piłek prostopadłych, z których mógłby wykończyć więcej sytuacji bramkowych.

Co wiesz o najbliższym rywalu – Górniku II Łęczna?

Jest to młoda, poukładana, perspektywiczna i dobrze wyszkolona technicznie drużyna, która wymaga trudu i wysiłku, żeby zdobyć punkty. Czasami wspierana jest przez zawodników z pierwszej drużyny. Na pewno będzie to ciężka przeprawa, bo każda z drużyn, zarówno my jak i oni potrzebujemy punktów.

 

Mecz odbędzie się w niedzielę 11 września w Milejowie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych