W sobotę z Gromem

10 czerwca 2022, 10:48  

A A A

Ostatnie dwa mecze sezonu Opolanin rozegra u siebie. Pierwszy z nich już w najbliższą sobotę. Na stadionie przy ulicy Kolejowej podejmiemy Grom Różaniec.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 2:4 z Kryształem Werbkowice. Po dziesięciu kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz wygraliśmy, raz zremisowaliśmy i w ośmiu meczach ponieśliśmy porażkę.

Grom w poprzedniej kolejce przegrał 1:5 z Lublinianką. Po dziesięciu kolejkach rundy finałowej nasi rywale zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Bilans zespołu z Różańca w grupie mistrzowskiej to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek.

W ostatnich meczach dobrą formę prezentuje Krzysztof Rybak. Nasz snajper w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył cztery bramki. Miejmy nadzieję, że w meczu z Gromem podtrzyma tę passę, a jego gole zapewnią Opolaninowi zwycięstwo. W meczu w Różańcu padł remis. Jutro nasz zespół będzie chciał zgarnąć pełną pulę. 

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wejście na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wynik podamy na naszym Facebooku. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych