W V kolejce z rezerwami Świdnickiej Avii !

01 września 2019, godz. 11:35, 790 wyświetleń  

A A A

Rezerwy Świdnickiej Avii, a właściwie jej wyniki w tegorocznych rozgrywkach i pozycja w tabeli to jedna wielkie zagadka rozpoczynających się rozgrywek 19/ 20. Drużyna, która w poprzednim sezonie na finiszu rozgrywek zgromadziła 51 punktów, zajmując ostatecznie 4 lokatę w tabeli, dziś jest tylko tłem dla samej siebie. W czterech rozegranych do tej pory kolejkach Świdniczanie ulegli kolejno drużynom Orionu, Wisły II Puławy, Świdniczance, a także w ostatniej kolejce Stali Poniatowa 3 -5. Efektem czego jest przedostatnie miejsce w tabeli i bilans bramkowy 5 - 19. Musimy jednak pamiętać, że wszystkie kryzysy, te małe i duże kiedyś się kończą, a drużyny, które przyjeżdżają na K17 dostają skrzydeł mając możliwość zagrać na tak fajnym obiekcie przy licznie zgromadzonych kibicach. W poprzednim sezonie w bezpośrednich starciach obu drużyn najpierw w IX kolejce lepsi okazali się Świdniczanie, pokonując nasz zespół 0 - 1, natomiast w rundzie rewanżowej padł wynik 1 - 1. Warto pamiętać również o tym, że w ostatniej kolejce nasza drużyna nie wystrzygła się błędów i prowadząc 1 - 5 w 80 minucie, przez ostatnie 10 minut dała sobie strzelić 3 bramki, efektem czego był wynik 4 - 5. Jedno jest pewne. Patrząc na ligową tabelę, przyjeżdża do nas ligowy outsider, jednak, że rozgrywki w tym sezonie stoją na naprawdę wysokim poziomie, a rezerwy Świdnickiej Avii już nie razy udowodniły swoją wartość, to tego meczu nie można potraktować w kategoriach spacerku.

A my przypominamy jeszcze o naszej zabawie, gdzie po każdym rozegranym meczu domowym, poprzez głosowanie w sondzie będziemy wybierać  " ZAWODNIKA MECZU " ! Po meczu z Niemcami zdaniem kibiców najlepszy na boisku był Dominik Banach. Strzelec bramki z tamtego spotkania uzyskał 59% Państwa głosów.

FB - Wydarzenie !

 

 Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

 

 

Świdniczanka Świdnik Mały 6-0 Orion Niedrzwica Duża 31 sierpnia, 14:00
Stal Poniatowa - Wisła II Puławy 1 września, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - Avia II Świdnik 1 września, 17:30
Sokół Konopnica 1-3 Garbarnia Kurów 31 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice - GKS Niemce 1 września, 16:00
Polesie Kock - Janowianka Janów Lubelski 1 września, 17:00
Tęcza Bełżyce 3-1 LKS Stróża 31 sierpnia, 16:00
MKS Ryki - Mazowsze Stężyca 1 września, 16:00

 

 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...