W V kolejce z rezerwami Świdnickiej Avii !

01 września 2019, 11:35  

A A A

Rezerwy Świdnickiej Avii, a właściwie jej wyniki w tegorocznych rozgrywkach i pozycja w tabeli to jedna wielkie zagadka rozpoczynających się rozgrywek 19/ 20. Drużyna, która w poprzednim sezonie na finiszu rozgrywek zgromadziła 51 punktów, zajmując ostatecznie 4 lokatę w tabeli, dziś jest tylko tłem dla samej siebie. W czterech rozegranych do tej pory kolejkach Świdniczanie ulegli kolejno drużynom Orionu, Wisły II Puławy, Świdniczance, a także w ostatniej kolejce Stali Poniatowa 3 -5. Efektem czego jest przedostatnie miejsce w tabeli i bilans bramkowy 5 - 19. Musimy jednak pamiętać, że wszystkie kryzysy, te małe i duże kiedyś się kończą, a drużyny, które przyjeżdżają na K17 dostają skrzydeł mając możliwość zagrać na tak fajnym obiekcie przy licznie zgromadzonych kibicach. W poprzednim sezonie w bezpośrednich starciach obu drużyn najpierw w IX kolejce lepsi okazali się Świdniczanie, pokonując nasz zespół 0 - 1, natomiast w rundzie rewanżowej padł wynik 1 - 1. Warto pamiętać również o tym, że w ostatniej kolejce nasza drużyna nie wystrzygła się błędów i prowadząc 1 - 5 w 80 minucie, przez ostatnie 10 minut dała sobie strzelić 3 bramki, efektem czego był wynik 4 - 5. Jedno jest pewne. Patrząc na ligową tabelę, przyjeżdża do nas ligowy outsider, jednak, że rozgrywki w tym sezonie stoją na naprawdę wysokim poziomie, a rezerwy Świdnickiej Avii już nie razy udowodniły swoją wartość, to tego meczu nie można potraktować w kategoriach spacerku.

A my przypominamy jeszcze o naszej zabawie, gdzie po każdym rozegranym meczu domowym, poprzez głosowanie w sondzie będziemy wybierać  " ZAWODNIKA MECZU " ! Po meczu z Niemcami zdaniem kibiców najlepszy na boisku był Dominik Banach. Strzelec bramki z tamtego spotkania uzyskał 59% Państwa głosów.

FB - Wydarzenie !

 

 Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

 

 

Świdniczanka Świdnik Mały 6-0 Orion Niedrzwica Duża 31 sierpnia, 14:00
Stal Poniatowa - Wisła II Puławy 1 września, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - Avia II Świdnik 1 września, 17:30
Sokół Konopnica 1-3 Garbarnia Kurów 31 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice - GKS Niemce 1 września, 16:00
Polesie Kock - Janowianka Janów Lubelski 1 września, 17:00
Tęcza Bełżyce 3-1 LKS Stróża 31 sierpnia, 16:00
MKS Ryki - Mazowsze Stężyca 1 września, 16:00

 

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych