W XI kolejce gramy ze Świdniczanką

13 października 2018, 10:03  

A A A

Obie drużyną uplasowane są odpowiednio na 12 i 13 pozycji w tabeli rozgrywek.  Zespół Świdniczanki ostatni swój mecz rozegrał 10 października, a było to zaległe spotkanie I kolejki z drużyną Orionu, mecz ten zakończył się porażką jutrzejszych gospodarzy 1 - 2. W X kolejce, która rozgrywała swoje mecze tydzień temu Świdniczanie zremisowali na wyjeździe z ekipą Mazowsza Stężyca 1 - 1, natomiast nasza drużyna uległa w Urzędowie Granitowi 0 - 1. Patrząc na pozycje w tabeli można odnieść wrażenie, ze będzie to ciekawe spotkanie nie o 3, lecz o 6 punktów, ponieważ nam wygrana pozwoli się zrównać punktowo z naszym jutrzejszym rywalem. Natomiast Świdniczanie odnosząc zwycięstwo w jutrzejszym sptokaniu, odskoczą nam na 6 punktów. Sędzią spotkania będzie Pan Pizoń.

Zapraszamy do śledzenia ralcji LIVE ! 

 

 Kolejka 11 - 13-14 października

 

 

Granit Bychawa - Avia II Świdnik 13 października, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Opolanin Opole Lubelskie 14 października, 11:00
Piaskovia Piaski - Mazowsze Stężyca 13 października, 12:00
Sokół Konopnica - Sygnał Lublin 13 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża - LKS Stróża 14 października, 15:00
Wisła II Puławy - Unia Wilkołaz 14 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - Tur Milejów 14 października, 13:00
POM Iskra Piotrowice - Stal Poniatowa 14 października, 15:00

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych