Weekend pełen wrażeń

23 września 2023, 11:07  

A A A

Przed nami weekend pełen wrażeń zwieńczony niedzielnym meczem z KS Lublinianką.

Na nasze obiekty zapraszamy już w sobotę. O godzinie 14:00 na orliku przy ulicy Kolejowej odbędzie się turniej o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego. Zawody zostaną rozegrane w dwóch rocznikach: 2014/2015 i 2016/2017. Zawodnikom gwarantujemy dobrą zabawę, kibicom wielkie emocje.

W niedzielę warto przyjść na stadion trochę wcześniej, ponieważ o 13:00 zostanie rozegrany pierwszy w historii turniej rodziców. W zawodach udział wezmą rodzice juniorów trenujących w naszej akademii. Turniej zostanie rozegrany na orliku przy ulicy Kolejowej. Emocje i dobra zabawa gwarantowane.

Po dwóch turniejach przyjdzie pora na mecz ligowy. W niedzielę o 15:00 zagramy z KS Lublinianką.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:5 z Janowianką Janów Lubelski. Po ośmiu kolejkach nasz zespół zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Do tej pory wygraliśmy cztery spotkania, jedno zremisowaliśmy i trzy przegraliśmy.

KS Lublinianka w poprzedniej kolejce wygrała 1:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po ośmiu kolejkach zespół z Lublina zajmuje 17. miejsce w tabeli. Lublinianka zgromadziła do tej pory pięć punktów, na które złożyło się jedno zwycięstwo, dwa remisy i pięć porażek.

Zespół z Lublina to spadkowicz z 3 ligi. Z powodu problemów finansowych skład Lublinianki w całości tworzą młodzi zawodnicy. Początek sezonu nie był zbyt udany dla Dumy Lublina. W pierwszych sześciu kolejkach Lublinianka zdobyła zaledwie jeden punkt. Ostatnio jednak notuje lepsze wyniki. W dwóch meczach zespół z Lublina zdobył cztery punkty, na które złożyły się: remis na wyjeździe z Gryfem Gmina Zamość i wygrana z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Lublinianka z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Zawodnicy z Lublina zrobią wszystko, żeby podtrzymać dobrą passę.

Opolanin rozegra trzeci mecz w ciągu tygodnia. W niedzielę przegraliśmy w Janowie Lubelskim, a w środę wygraliśmy po rzutach karnych z LKS Kamionka w III rundzie Pucharu Polski LZPN. Potrzebujemy teraz przekonującego zwycięstwa, które ponownie doda nam wiatru w skrzydła. U siebie jesteśmy niepokonani od trzech spotkań. Niech passa zwycięstw u siebie trwa jak najdłużej.

Mecz z Lublinianką odbędzie się 24 września na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 15:00. Podczas meczu będzie dostępne piwo i kiełbasa z grilla. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych