Wracamy na własne boisko

27 kwietnia 2024, 18:00  

A A A

Po trzech wyjazdach wracamy na własny stadion. Jutro zmierzymy się z wiceliderem tabeli Janowianką Janów Lubelski. 

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 1:1 z Ładą Biłgoraj. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziesięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Janowianka Janów Lubelski w poprzedniej kolejce zremisowała 1:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 24. kolejkach zespół z Janowa Lubelskiego zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 56 punktów. Do tej pory Janowianka wygrała siedemnaście spotkań, pięć zremisowała i dwa przegrała. 

Przed nami bardzo ciężkie dwa tygodnie, podczas których rozegramy aż pięć spotkań (cztery ligowe i jeden pucharowy). Czekają nas mecze z drużynami z czołówki tabeli (Janowianka, Start Krasnystaw), spotkanie z będącą w bardzo dobrej formie Lublinianką, półfinał Pucharu Polski LZPN z LKS Wierzchowiska i derbowe starcie ze Stalą Poniatowa. Każdy zdaje sobie sprawę, że w tych spotkaniach będziemy musieli zagrać na 110%. Jutro przyjeżdża do nas Janowianka, która przez kilka ostatnich miesięcy była liderem tabeli. Tydzień temu wyprzedził ją jednak Lewart Lubartów. Bez wątpienia zawodnicy z Janowa przyjadą do Opola po trzy punkty. My chcemy jednak pokrzyżować im plany. Na własnym stadionie w tym roku jeszcze nie przegraliśmy. Jutro chcemy zagrać na swoim najwyższym poziomie i za wszelką cenę obronić opolską twierdzę.

Mecz odbędzie się 28 kwietnia na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych