Wreszcie u siebie

31 maja 2022, 19:23  

A A A

Po czterech spotkaniach na wyjeździe Opolanin wraca na własne boisku. W środę 1 czerwca zmierzymy się z Granitem Bychawa.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:1 ze Stalą Kraśnik. Po ośmiu kolejkach rundy finałowej Opolanin zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej raz zremisowaliśmy i siedem meczów przegraliśmy.

Granit w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 z Lublinianką. Po ośmiu kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów. W grupie mistrzowskiej zespół z Bychawy dwa mecze wygrał, dwa zremisował i cztery przegrał.

Na własnym boisku nie graliśmy już prawie miesiąc. Z czterech wyjazdów z rzędu Opolanin przywiózł tylko jeden punkt. Trzeba jednak zaznaczyć, że tylko mecz ze Świdniczanką przegraliśmy wysoko, pozostałe były na styku. Wyrównanego spotkania możemy spodziewać się też jutro. Granit, co prawda, zdobył w grupie mistrzowskiej osiem punktów, ale tylko jeden wywalczył na wyjeździe. Nasz zespół będzie bardzo zdeterminowany żeby wygrać po raz pierwszy w rundzie finałowej, ale też zrewanżować się za porażkę 0:5 na początku maja w Bychawie.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Wejsćie na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wynik podamy na naszym Facebooku.

 

Już od 16:00 Opolskie Centrum Kultury zaprasza na Dzień Dziecka. Szczegóły tej imprezy znajdą państwo pod poniższym linkiem.

http://ockopolelubelskie.pl/sites/default/files/field/image/plakat_do_interentu.png

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych