Wyjazd do outsidera

16 kwietnia 2024, 21:47  

A A A

Po zwycięstwie w Bychawie czeka nas kolejny mecz z drużyną ze strefy spadkowej. W środę zmierzymy się na wyjeździe z Gromem Kąkolewnica. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 2:1 z Granitem Bychawa. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziesięć spotkań, trzy zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Grom Kąkolewnica w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 22. kolejkach zespół z Kąkolewnicy zajmuje ostatnie 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Do tej pory Grom wygrał dwa mecze, trzy zremisował i siedemnaście przegrał. 

Grom ma jeszcze tylko matematyczne szanse na pozostanie w IV lidze. Trzynaście punktów straty do miejsca dającego utrzymanie to bardzo dużo. Nie oznacza to jednak, że zawodnicy z Kąkolewnicy już się poddali i będą tylko dostarczycielami punktów. Grom chcę odnieść pierwsze zwycięstwo w tym roku i nadal marzyć o utrzymaniu. Zdecydowanym faworytem tego meczu będzie jednak oczywiście Opolanin. Dla nas zwycięstwo w Kąkolewnicy to obowiązek. Zdobycie kolejnych trzech punktów bardzo mocno przybliży nas do utrzymania. 

Mecz odbędzie się 17 kwietnia na stadionie gminnym w Kąkolewnicy. Początek spotkania o godzinie 16:30. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych